Alex Wolff'lu "Castle In The Ground"dan Fragman Geldi

Mezarkabul

Kurucu
Yönetici
Kurucu
21 Kas 2019
6,424
48
48
Alex Wolff'lu "Castle In The Ground"dan Fragman Geldi


Dram filmi Castle In The Ground'dan fragman paylaşıldı.

Başarılı genç oyuncular Alex Wolff ve Imogen Poots'un başrolünde yer aldığı "Castle In The Ground"dan resmi olarak fragman paylaşıldı. Joey Klein'ın yönetmen koltuğunda bulunduğu Castle In The Ground'un fragmanında iki gencin kötüye giden yaşamındaki mücadelelerini izliyoruz.

İlk uzun metraj filmi The Other Half ile tanınan yönetmen Joey Klein'ın imzasını attığı Castle In The Ground'un konusu ise şöyle: Genç bir kız olan Ana, annesinin zamansız ölümü ile büyük bir yıkıma uğrar. Bu süreçte Ana, karizmatik olduğu kadar sorunlu olan Henry adındaki komşusu ile arkadaş olur. Yaşadıkları kasabada uyuşturucu madde kullanımı giderek artmaktadır ve Ana, Henry ile yakınlaştıkça kendisini bağımlılık ve şiddet dolu bir dünyanın içinde bulur.

Filmin oyuncu kadrosunda Hereditary, Jumanji: Welcome To The Jungle ve Jumanji: The Next Level gibi filmlerin yıldız oyuncusu Alex Wolff ve Green Room, 28 Weeks Later, Filth gibi yapımların başarılı ismi Imogen Poots'un yanı sıra Weekend, Black Mirror, Knightfall, Gunpowder gibi yapımlarda karşımıza çıkan Tom Cullen; It's Kind of a Funny Story, It Follows, Atypical gibi yapımların başarılı oyuncusu Keir Gilchrist ve Neve Campbell gibi isimler bulunuyor. Daha önce Toronto Film Festivali'nde gösterilen ve SXSW'da gösterilmesi planlanan Castle In The Ground'un 15 Mayıs tarihinde online olarak izlenebileceği bilinenler arasında bulunuyor.


Beyazperde
 
Üst Alt