Mezarkabul

Kurucu
Yönetici
Kurucu
21 Kas 2019
7,160
52
48
"Groundhog Day" Dizi Olabilir

Stephen Tobolowsky, Groundhog Day'e bir dizi gelebileceğini açıkladı.

Bill Murray ve Andie MacDowell'ın başrolünü paylaştığı "Groundhog Day"in dizi olabileceği haberi gündeme oturdu. Filmin oyuncularından Stephen Tobolowsky, katıldığı bir podcast programında potansiyel bir Groundhog Day dizisinin bulunduğundan bahsetti. Ancak çok ayrıntılı bir açıklamada bulunmadı.

1993 yılında hayata geçirilen ve BAFTA Ödülü'ne layık görülen Groundhog Day'in diziye dönüştürülme olasılığı olduğu ortaya çıktı. Filmde Ned karakterine hayat veren Stephen Tobolowsky, katıldığı podcast programında bu konu hakkında şu sözleri sarf etti: "Groundhog Day dizisi üzerinde çalışıldığıyla ilgili bir konuşma var. Sony'nin elinde bulunan The Goldbergs ya da Schooled'da birlikte çalıştığım yapımcılardan biri beni gördü ve 'Stephen Stephen! Groundhog Day dizisi üzerinde çalışıyoruz. Dizide Ned olmak ister misin?' diye sordu. Ben de kabul ettim. Ama 30 yıl sonra Ned'in yaşamı ne hale gelmiştir?"

Bill Murray'nin projeye dahil olup olmayacağıyla ilgili bir bilgi henüz yok. Ama eğer Murray dahil olmazsa, yeni bir başrol zamanda sıkışıp kalacak demektir. Orijinal film Harold Ramis tarafından yönetilmiş ve kült filmlerden biri haline gelmişti.

Groudhog Day'in konusu ise şöyleydi: Bugün Aslında Dündü, nefret ettiği bir günü tekrar tekrar yaşamak zorunda kalan bir adamın maceralarını konu ediyor. Phil Connors, ekranlardaki samimi kişiliği ve eğlenceli yüzüyle kendine has bir şöhrete sahip olan, ancak kameralardan kurtulduğu an kendini beğenmiş ve kibirli kişiliğine geri dönen bir hava durumu spikeridir. Bu huysuz adam, hiç sevmediği kırsal yaşamın hüküm sürdüğü Pensilvanya’nın kırsal kasabalarından birine, Groundhog Day etkinlikleri için gönderilir. Burada yaşanan hayat ve mütevazi insanlardan iğrense debu hayata bir günlüğüne, görevi için katlanmak zorundadır. Ancak ansızın çıkan bir kar fırtınası tüm ulaşım yollarını kapattığında Phil, talihsiz kaderiyle başbaşa kalır. Ertesi sabah uyandığında ise daha büyük bir sürpriz kapıdadır: Phil, zaman döngüsüne yakalanmıştır; nefret ettiği o günü tekrar tekrar yaşamak zorundadır!

Beyazperde
 
Üst Alt