Mezarkabul

Kurucu
Yönetici
Kurucu
21 Kas 2019
1,401
4
38
Shyamalan'ın Servant'ı İkinci Sezon Onayını Aldı
4388588.jpg-r_640_360-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Shyamalan, katıldığı bir programda müjdeli haberi verdi..


Filmleriyle bazen çok konuşulan, bazen de olumsuz eleştiri yağmuruna tutulan, son olarak Glass filmiyle karşımıza çıkan yönetmen M. Night Shyamalan, şu sıralar yapımcısı olduğu ve iki bölümünü yönettiği Servant ile gündemde. Apple TV+ için çekilen ve ilk üç bölümü yayınlanan dizi, şimdiden övgüleri toplamış durumda. Shyamalan, katıldığı bir TV programında dizinin devam edeceğini ve ikinci sezonun hazırlıklarına başlandığını açıkladı. forummedya.com

Hotel Babylon ve EastEnders dizilerinden tanıdığımız senarist Tony Basgallop'un kaleme aldığı Servant, bebeklerini kaybeden bir genç çiftin trajedisini anlatıyor. Genç çift, hem bu durumun üstesinden gelmeye çalışırken, hem de ilişkilerini kaybetmeme mücadelesi veriyor. Bundan sonrası elbette beklenmedik olaylar ve bol gerilim vaat ediyor. Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Nell Tiger Free ve Rupert Grint'in başlıca rolleri üstlendiği yapımın ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor.

M. Night Shyamalan, Sixth Sense, Unbreakable, Signs, The Village, Lady in the Water, The Visit ve Split gibi filmlerle karşımıza çıkmış ve çok konuşulmuştu. TV dünyasına ise Wayward Pines ile adım atmıştı. Yönetmenin, Servant sonrası ilk projesi Labor of Love içinse geri sayım devam ediyor.

Beyazperde
 
Benzer konular Forum Tarih
Mezarkabul Sinema Haberleri 0 1

Benzer konular

Üst