Mezarkabul

Kurucu
Yönetici
Kurucu
21 Kas 2019
1,443
3
38
Skywalker Efsanesi, "The Rise of Skywalker" ile Sona Eriyor
Star Wars: The Rise of Skywalker'dan yeni bir teaser geldi.

J.J. Abrams'in imzasının bulunduğu Star Wars: The Rise of Skywalker'dan yeni bir teaser paylaşıldı. Daisy Ridley, John Boyega ve Oscar Isaac'i son kez bu evrende görmemizi sağlayacak olan Star Wars: The Rise of Skywalker'ın teaser'ında da Skywalker efsanesinin sonuna geldiğimizi bir kez daha görüyoruz.

Star Wars serisine yeni nesiller için yepyeni bir soluk getiren son Star Wars üçlemesinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Rey, Fin ve Poe Dameron üçlüsünün maceralarına, Düzen ile savaşmalarına tanıklık ettiğimiz serinin son bölümüyle Rey'in geçmiş sırlarının ortaya döküleceği söyleniyor. Kylo Ren'in Knight of Ren'e dönüşerek Snoke'un yerine geçtiğini bildiğimiz filmde ayrıca Carrie Fisher'ın canlandırdığı Prenses Leia ve Mark Hamill'in hayat verdiği Luke Skywalker karakterlerini de son kez göreceğiz. Filmin konusu ise şöyle: Kylo Ren Büyük Lider Snoke'u öldürmesinin ardından İlk Düzen'in yeni Büyük Lider'i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker'ın Güç'le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey'in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen'de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş'i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir...
forummedya.com

Daisy Ridley, Oscar Isaac ve John Boyega'nın yanı sıra Domhnall Gleeson, Mark Hamill, Billie Lourd, Lupita Nyong'O, Richard E. Grant, Keri Russell, Dominic Monaghan, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billy Dee Williams, Anthony Daniels'ın oyuncu kadrosunda bulunduğu Star Wars: The Rise of Skywalker, elbette Star Wars evreninin sonu olmayacak. Evrenin devamlılığı, yeni bir üçlemeyle sürdürülecek. Ayrıca Disney+ ekranlarında yer alana ve bebek Yoda ile dizinin orijinale uygun atmosferi sayesinde son dönemlerin en popüler dizisi haline gelen The Mandalorian; henüz çekimlerine başlanmayan Rogue One'ın Cassian Andor'unu odağına alacak yeni bir dizi ve Ewan McGregor'u başrolüne yerleştirecek bir Obi Wan Kenobi dizisi bizleri bekliyor.

Star Wars: The Rise of Skywalker, 20 Aralık tarihinde ülkemizdeki izleyicileriyle buluşacak.
Beyazperde
 
Üst