Mezarkabul

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Katılım
21 Kas 2019
Mesajlar
9,437
Tepkime puanı
75
Puanları
48
Duygu Serap Salman Kimdir - Duygu Serap Salman Biyografisi

Survivor 2021 yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı.

Duygu Serap Salman, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2013 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur.
Üniversiteden mezun olduktan sonra 2017 yılında 3 ay Haberler.com’da haber editörü olarak ve 3 ay da Allday Charm adlı giyim şirketinde Social Media Marketing bölümünde çalıştı. 2018 yılının Eylül ayından beri de isbul.net şirketinde editör olarak çalışmaktadır.

Crosfitter, atletizm, fitness ve kickbokssla ilgilenen Duygu Serap Salman, aktif olarak boks yapan başarılı bir sporcudur. Ayrıca Duygu Serap Salman, Dans Fabrika gurubunda dans etmektedir.

18 Ocak 2021 tarihinde yedeklerden yarışmaya katılan Duygu Serap Salman, Survivor 2021 yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı.

9 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın (basketbolcu), Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Bahar Sevinç, Sergen Bayar yarıştı.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Baran Köse, Duygu Serap Salman yarıştı.

2 Şubat 2021 tarihinde yarışmadan elendi.
 
Üst Alt